آموزش هک بازی های تلگرام

Telegram به تازگی در اپدیت های خود قابلیتی اضافه کرده تا کابران بتوانند خود را با آن سرگرم کنند.تلگرام قابلیت بازی کردن در خوده برنامه به وسیله ربات را به برنامه اضافه کرده است.و این بازی ها طرفداران زیادی پیدا کرده است.ایا تا کنون به ذهن شما رسیده است که بخواهید بازی های تلگرام را هک کنید.ما امروز در سایت بست اپ قصد داریم که راه هک بازی های تلگرام را به شما آموزش بدهیم،پس با ما همراه باشید. 

 از قابلیت های جدیدی که در نسخه های جدید و تازه تلگرام به به ربات های این برنامه اضافه شده است قابلیت ساخت بازی های HTML میباشد که شاید تا به حال در گروه های مختلف شاهد این بازی ها بوده و خودتان هم بازی کرده و امتیاز جمع کرده اید.شاید دیده باشید در بعضی بازی های سخت و دشوار به سختی میشود امتیاز جمع و دریافت کرد عده ای امتیاز های بسیار بالا و باورنکردی و رکورد های عجیبی بدست آورده اند که تصور آنها بسیار سخت است.اگر دوست دارید بدانید این رکورد های عجیب چطور بدست می آید در این پست با ما همراه باشید.در این آموزش ما به شما می آموزیم که این بازی های تلگرام را هک کنید و امتیاز ها و رکورد های غیر قابل دستیابی بدست آورید.

آموزش هک بازی های تلگرام و کسب امتیاز:
1-ابتدا بازی مورد نظر خود را از سایت پایین جست و جو و پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه عکس تلگرام را لمس کنید.
http://tlplus.ir/search.php?id=game
2-سپس گزینه Launch Application را بزنید.
3-بازی را به یکی از چت های خود یا گروه های خود بفرستید.
4-حالا گزینه پلی را بفشارید.

نکته:بهتر است از مرور گوشی یا کامپیوتر برای بازی استفاده کنید.
نکته:اگر پس از زدن play بازی در مرورگر گوشی یا کامپیوتر باز نشد و در خود تلگرام باز شد گزینه more را بزنید و سپس گزینه open with را بفشارید و بازی را در مرورگر گوشی یا کامپیوتر باز کنید.
5-لینک url بازی (آدرس صفحه در مرورگر) که در نوار بالای مرورگر گوشی یا کامپیوتر وجود دارد را انتخاب و کپی کنید.
6-حالا وارد صفحه ای میشوید url انتخاب کرده را در قسمت آدرس و امتیاز دلخواه خود را وارد کنید و گزینه هک کن را بفشارید.
http://shahinsoft.ir/TelegramGameHack
7-اکنون بازی شما هک شده است،و شما مشاهده میکنید که رکورد و امتیاز تایین شده در بازی ثبت شده است.
نکته:توجه داشته باشید که از قرار دادن امتیاز نجومی در بازی خودداری کنید.و از هک مکرر بازی خودداری کنید.در صورت استفاده بی جا اکانت شما توسط تلگرام بلاک میشود.
منبع:بست اپ