امروز قصد داریم یکی از کارآمدترین متد و روش ها جهت نصب بازی و نرم افزار های بادا به صورت رایگان را به شما کاربران عزیز آموزش دهیم. با استفاده از این آموزش می توانید تمامی بازی و نرم افزار های موجود در جوان موبایل را که همگی اسپوف نشده هستند بر روی گوشی خود که دارای سیستم عامل بادا ۲ است نصب و اجرا کنید. در انتهای این مطلب نیز لینک دانلود این اموزش به صورت پی دی اف برای شما آماده شده است.

یاد آوری : این آموزش و عملیات ها به صورت کامل برروی گوشی های ویو با چند فریمور کاستوم مختلف چک شده است و کاملا اجرایی بوده ولی این امکان وجود دارد که با برخی فریمور ها هم خوانی نداشته باشد و موفق به اجرا نرم افزار مورد نظرتان نشوید. شما می توانید با فلش زدن و استفاده از فریمور های کاستوم دیگر از این امکانات استفاده کنید. 

 

مراحل اسپوف روی بادا ۲ :

۱- نرم افزار BadaAppsSignature را از اینجا دانلود کنید.

۲- پس از خارج کردن فایل دانلود شده از حالت فشرده، وارد پوشه BadaAppsSignature شوید.

۳- فایل BadaCertificate.cer را به داخل گوشی خود (مموری کارت) انتقال دهید.

۴- بازی که قصد اسپوف آن را دارید دانلود کرده و اکسترکت کنید.

۵- از داخل همین پوشه نرم افزار BadaAppsSignature.exe را اجرا کنید.

۶- روی بخش مشخص شده در تصویر زیر کلیک کنید. 

۷- وارد پوشه بازی شوید و از فولدر Bin فایل با فرمت exe را انتخاب کنید و بر روی open کلیک کنید. پنجره بسته خواهد شد و به محیط BadaAppsSignature بر میگردید. سپس مانند تصویر زیر برروی دکمه مورد نظر کلیک کنید :

۸- به پوشه بازی بروید مشاهده می کنید فایلی جدید با نام Signature(2).xml ایجاد شده است. فایل Signature.xml را کات کرده و از پوشه بازی خارج کنید. سپس Signature(2).xml را به Signature.xml تغییر نام دهید.

۹- حال به پوشه info رفته و Appinfo.sys را با نرم افزار های ویرایش متن هم چون نوت پد باز کنید. مانند تصویر زیر همچین اسمی ۵dffu5o743 می بینید، نامه پوشه بازی را به این اسم تغییر دهید. (البته اغلب بازی و نرم افزار های موجود در جوان موبایل با اسم اصلی خود قرار دارند و نیازی به ویرایش و تغییر نام نیست)


۱۰- پس از اتصال گوشی به حالت Mass Storage به کامپیوتر فولدر بازی را در مسیر زیر کپی کنید :

Others —-> __@@bada_applications@@__

۱۱- در گوشی خود محل نصب بازی را از تلفن به مموری کارت تغییر بدید، سپس گوشی خود را به حالت kies به کامپیوتر وصل کنید.

۱۲- مجددا به نرم افزار BadaAppsSignature برگردید. وارد تب دوم شوید و در کادر ابتدایی اسم پوشه بازی را وارد کنید. ( نام پوشه بازی مورد نظر ما ۵dffu5o743 بود!) در منوی کشویی زیر این کادر گزینه ای را انتخاب کنید و در آخر برروی دکمه سمت راست کلیک کنید.

۱۳- کمی صبر داشته باشید نرم افزار در حال نصب برروی گوشی شما است. اینکار ممکن است کمی زمان ببرد.

۱۴- پس از نصب بازی اینبار گوشی خود را به حالت Mass Strange به سیستم وصل کنید و وارد فایل بازی شوید و فایل Signature را پاک کنید و Signature قبلی را که در مرحله ۷ از پوشه بازی خارج کرده بودید به فولدر برگردانید.

۱۵- مجددا ارتباط گوشی و pc را قطع کرده و اینبار گوشی را به حالت کیز به سیستم وصل کنید.

۱۶- کیز را اجرا کنید و از برنامه خود back up تهیه کنید، سپس گوشی را خاموش – روشن کنید.

۱۷- برنامه ای را که از آن بک اپ تهیه کردید را حذف کنید. سپس کیز را اجرا و restore کنید.

خب بعد طی این مراحل کار تقریبا تمام شده است و می توانید نرم افزار یا بازی بعدی مدنظرتان را برروی گوشی خود نصب کنید.

تذکر : توجه داشته باشید که بازیی که دانلود کردید اسپوف نشده باشد تا بتوانید با این روش برروی گوشی خود نصب کنید.

نکته : با این روش می توانید بی نهایت بازی یا نرم افزار مورد علاقه خود را روی گوشیتان داشته باشید و مانند روش های قبلی محدود به تعدادی نرم افزار یا بازی نیست.

پانوشت : همانطور که قبلا هم گفته شد این روش امکان دارد رو برخی از فریم ور ها پاسخ ندهد. در صورتیکه موفق به نصب نشدید می توانید فریم ور خود را فلش بزنید و یا از روش اسپوف دیگری که به زودی در بخش بادا جوان موبایل منتشر خواهد شد استفاده کنید. همچنین در صورتیکه در اجرای آموزش به مشکلی برخوردید می توانید در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.